umów wizytę skontaktuj się z nami +48 578 689 664
Polub nasz Fanpage na Facebook'u

O Klinice

zapraszamy do este-clinic

           Zarezerwuj online

Poznaj nas bliżej

Jesteśmy kliniką, która zajmuje się pomocą w odzyskiwaniu atrakcyjnej sylwetki nieinwazyjnymi zabiegami, za pomocą najnowocześniejszych obecnie dostępnych technik.

Este-Clinic powstało w odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowania rynku. Nasza oferta obejmuje innowacyjne zabiegi, dzięki którym każdy pacjent może uzyskać sylwetkę taką, jaką tylko zechce. To wszystko, dzięki wiodącym, zaawansowanym technologicznie urządzeniom.

Stawiamy na rozwój i zawsze staramy się być o krok do przodu, dlatego systematycznie wzbogacamy naszą ofertę o coraz to nowsze technologie w walce z niedoskonałościami sylwetki. Jako pierwsi i jedyni w Łodzi dysponujemy najlepszym sprzętem medycznym przeznaczonym do tego celu.

Ale to nie wszystko. Jako osoby znające Państwa potrzeby, kładziemy nacisk na komfort i dyskretną, przyjazną atmosferę. Na najwyższym poziomie dbamy o obsługę klienta i poczucie przebywania w miejscu, które tworzymy i rozwijamy właśnie dla Was.

Jesteśmy elastyczni, bo wiemy, że każde ciało ma inne potrzeby. Indywidualne podejście pozwala nam zaoferować wiele opcji modelowania sylwetki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą